تبلیغات
پایگاه تحلیلی سیاسی اثبات

.
 

من با مذاکره کردن مخالف نیستم، من معتقدم باید دل را به نقطه های امید بخش حقیقی سپرد نه به نقطه های خیالی
یکی از مشکلات و معایبی که پس از رحلت حضرت امام  در مسئولان و قوای مملکتی دیده شد تحریف بعضی مسائل بود که هم برای مردم مقدس شمرده می شد و هم برای رهبری. برای مثال تحریف واقعه عاشورا، یک تحریف تمام عیار بود، چون یک واقعه و حادثه مقدس و مهم برای شیعیان بود و تحریف آن واقعه باعث می شد تا ادامه راه آن واقعه (عاشورا) به انحراف برود و با انحراف و تحریف آن واقعه بسیاری از این فرصت به سود و قدرت می رسند. 
متاسفانه از اوائل انقلاب، خصوصا بعد از رحلت حضرت امام (ره) این زخم بزرگ بر ملت و کشور همواره تازه بوده است. یکی از بدترین تحریف ها که سابقه کمی هم در کشور ندارد، تحریف اشخاص کبیر و مورد احترام است، خصوصا اگر از جای او صحبت کنند و خاطره بگویند. این زخم، زخم بسیار بزرگی است. تحریفی که چند وقتیسیت از سوی بعضی سران مملکتی بسیار زیاد شده است. این موضوع آن قدر خاموش کار خود را ادامه می داد تا رهبر انقلاب در تریبون مردمی که داشتند بار ها به این موضوع اشاره کردند و فرمودند که این تحریف را جدی بگیرید، این تحریف حضرت امام را واقعا جدی بگیرید. این مسئله ای بسیار حیاتی برای پیشرفت کشور است. 
از آنجایی که حضرت امام (ره) یک شخصیت کبیر و بزرگ و انقلابی برای مردم بودند، حالا تحریف آن بسیار جدی و خطرناک است. همانطور که گفته شد این تحریف ها گاها برای قدرت طلبی و سود جویی عده ای انجام می شود. عده ای که قبلا یا با امام نزدیک بودند یا از خانواده ی امام بودند. وقتی این مکتب حضرت امام تحریف شود و به انحراق برود، بسیار سخت می شود افکار و اذهان عمومی را روشن کرد که این مکتب تحریف شده است و مکتب اصلی یک جای دیگر و یک چیز دیگر است. مثال بارز تحریف مکتب امام (ره) که توسط عده ای بسیار مورد تاکید قرار گرفته است تجملاتی بودن امام است که هرگز ما این را در مکتب امام ندیدم و نقطه 180 درجه ی آن را یعنی ساده زیستی مطلق را از امام دیدیم. یا مثال دیگر موضوع رابطه با ابرقدرت هایی چون امریکا و غرب است. امامی که همواره دشمن سرسخت و مخالف سرسخت ابرقدرت ها بود حالا عده ای از او یک سازشکار حرفه ای ساختند. 
زخم تحریف امام را باید جدی بگیریم و اگر جدی نگیریم درست کردن کتب امام بسیار مشکل است.  
طبقه بندی: سیاســــی، 
برچسب ها: تحریف امام خمینی، سید حسن خمینی، هاشمی رفسنجانی، امام خمینی ره، اثبات، جماران، حرم امام،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 14 مرداد 1394 توسط میلاد یوسفی

بالای صفحه