تبلیغات
پایگاه تحلیلی سیاسی اثبات

.
 

من با مذاکره کردن مخالف نیستم، من معتقدم باید دل را به نقطه های امید بخش حقیقی سپرد نه به نقطه های خیالی
این بار به دور از هیاهو سیاست و اقتصاد و ... میخواهیم درد و دلی داشته باشیم با صدو هفتاد و پنج مردی که اگر تفحص نمیشدند ما نیز هیچ گاه به غیور مردی آنان اشاره هم نمی کردیم و همانند بسیاری دیگر از شهدا آنان را به زودی فراموش می کردیم.
هنگامی که خبر تفحص شهدای غواصی که در عملیات کربلای چهار به طور مظلومانه ای {همانند سرور و سالارشان حضرت اباعبدالله الحسین(ع)} آسمانی شده بودند در رسانه ها و مطبوعات انتشار پیدا کرد در همان اول موج عظیم احساسات ملت غیور ایران را همراه داشت و روز به روز به این موج افزوده می شد تا امروز که قرار است در خاک خودشان به خاک سپرده شوند. این موج احساسات حتی تا حدی بود که به خارج از مرزهای سرزمین دریادلان رفت، و جالب تر این بود که وقتی مجری شبکه سی ان ان تصویری موهن از این دریادلان مظلوم و مقتدران مظلوم در صفحه ی فیسبوک خود منتشر کرد خیلی زود با سیل اعتراض مردم رو به رو شد و میشد در نظرات دید که همه ی مردم به شدت معترض هستند حتی وقتی به صفحه ی شخصی بعضی از معترضان رجوع می کردی میدیدی که آن ها سال هاست که ایران زندگی نمی کنند و آنچانان هم از ما دلخوشی ندارند ولی وقتی این خبر را شنیدند آنان هم حس کردند که ایران چه دریادلانی داشته است آنان هم دل هایشان دریایی شد، این اعتراض ها تا حدی بود که مجری سی ان ان مجبور شد تا پست موهن به شهدای غواص را به کلی حذف کند. این ها همه نشان از این که ملت هنوز ادامه راه فرزندان روح الله را می روند.
حالا که هوای کوچه و خیابان های شهر همانند سی سال پیش شده است ای کاش مسئولین نیز در این سیل احساسات از ته دل همراه شوند تا بدانند که این امنیت و آرامش از کجا آمده است.

طبقه بندی: شهدا، 
برچسب ها: شهدای غواص، دریادلان، 175 شهید غواص، 175 غواص، 175، شهید، اثبات،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 26 خرداد 1394 توسط میلاد یوسفی

بالای صفحه