تبلیغات
پایگاه تحلیلی سیاسی اثبات

.
 

من با مذاکره کردن مخالف نیستم، من معتقدم باید دل را به نقطه های امید بخش حقیقی سپرد نه به نقطه های خیالی
قطعا اگر امام در دنیای مادی ما حضور داشت از یادگارانش و خاطراتی که از او می گویند شکایت میکرد. حالا که یادگاران امام  شروع به ساخت کاخ های مجلل و بزرگ به نام امام هستند و با گفتن خاطراتی از امام که فرسخ ها با راه و رسم امام فاصله دارد امام را طوری دیگر به نسل سومی ها نشان میدهند که اگر هر کسی جریان را ندارد فکر میکند امام بیشتر به شاهان نزدیک تر بود تا به رهبر مردمی.
ای امام عزیز ما حالا کجایی که بعضی ها هوس رابطه و رفاقت دوستی با شیطان بزرگ را کرده اند و به همین بهانه خاطراتی از شما می گویند که انگار شما خودتان رفیق شیطان بزرگ بودید. می گویند شما مخالف مرگ بر آمریکا بودید و خواهان رابطه با آمریکا و بعد از آن هم حتما اسرائیل بودید. می گویند شما انقلاب را به بعضی دیگر به غیر از جانشین خلف خود سپردید.
بعضی نیز به ما می گویند که شما فقط امام سال شصت را دوست دارید و صحبت های دیگر امام را انکار می کنند. البته ای کاش فقط به ما بگویند و از قول شما خاطراتی را نگویند که فرسخ ها با خط شما فاصله داشته باشد.
البته میگویند کسانی که این خاطرات را از قول شما میگویند از نزدیکان شما بودند و بیشتر از ما با شما آشنا بودند. البته ای امام عزیز ما این خاطرات به درد ما نمی خورد چون ما با خط شما بیشتر آشنا هستیم و میدانیم که این خاطراتی که میگویند فرسخ ها با راه شما فاصله دارد. ما میدانیم که فامیل بودن و نوه بودن و یار بودن با شما ملاک نیست بلکه خط و آرمان شما مهم است که حالا بعضی ها آن ها را فراموش کردند و از قول شما حرف میزنند. ما میدانیم که فقط راه شما مهم است نه نزدیکان شما. حالا نوادگان شما می خواهند هر چه بگویند چیزی که بسیار مهم خط شماست.
ای امام می بودی و میدیدی که خیلی ها بیعت با یار واقعیت را شکستند و ما دلمان را خوش کردیم که یادگارانت خط تو را زنده میکنند.
طبقه بندی: سیاســــی، 
برچسب ها: امام خمینی، چند نفس با روح الله، سید حسن خمینی، نوه امام، هاشمی رفسنجانی، هاشمی و امام،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 12 خرداد 1394 توسط میلاد یوسفی

بالای صفحه