تبلیغات
پایگاه تحلیلی سیاسی اثبات

.
 

من با مذاکره کردن مخالف نیستم، من معتقدم باید دل را به نقطه های امید بخش حقیقی سپرد نه به نقطه های خیالی
چند روز پیش دکتر مهرداد بذرپاش نماینده مجلس و عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در تجمع مردمی ما اجازه نمی دهیم به نکته مهمی از بازجویی آژانش از دانشمندان هسته ای اشاره کردند و ضمن بیان زیاده خواهی طرف مقابل گفتند که نام مسئولین بلند پایه کشور نیز در لیست مصاحبه یا همان بازجویی آزانس هست و از مهمترین آنها نام علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی و بلندترین مقام امنیتی کشور به همراه کامران دانشجو و فریدون عباسی به چشم می خورد که کمی نگران کننده است. پس از این اظهار نظر ها رسانه های اصلاح طلب شروع به کذب خواندن این اظهار نظر ها کردند تا اینکه شنبه در برنامه نگاه یک دریابان علی شمخانی خود این خبر را تایید کرد و گفت که خبر مصاحبه یا بازجویی دبیر شورای عالی امنیت ملی از طرف آژانس صحت دارد و آژانس بین المللی هسته ای در خواست مصاحبه از این بیست و سه نفر را دارد.
با اینکه رهبر معظم انقلاب به صراحت و یک تنه جلوی این زیاده خواهی را گرفتند اما باز بعضی از رسانه های داخلی و خارجی با دامن زدن به این موضوع فضا را برای رخ دادن این کار آماده میکنند.
با انتشار این لیست بیست و سه نفره آژانس بعید نیست که نام رییس جمهور هم در آن نباشد و اگر جلوی این زیاده خواهی ها را نگیریم قطعا این قضایا ادامه خواهد داشت. البته با روشن شدن موضع رهبری در قبال این موضوع قطعا نظام چنین تحقیری را به خود تحمیل نخواهد کرد و کسی حق بازجویی از دانشمندان هسته ای کشور را نیز ندارد.
طبقه بندی: سیاســــی، 
برچسب ها: آژانس هسته ای، بازرسی آژانس، بازجویی آژانس، اجازه نمی دهیم، #اجازه_نمی_دهیم،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 11 خرداد 1394 توسط میلاد یوسفی

بالای صفحه