تبلیغات
پایگاه تحلیلی سیاسی اثبات

.
 

من با مذاکره کردن مخالف نیستم، من معتقدم باید دل را به نقطه های امید بخش حقیقی سپرد نه به نقطه های خیالی
از همان روزهای اول مذاکرات باید منتظر چنین اتفاقات و زیاده خواهی هایی هم می بودیم، زیاده خواهی هایی که انگار تمامی ندارد و روز به روز بیشتر هم میشود. نکته قابل تامل این است که تیم مذاکره کننده نیز بعد از اعلام هر زیاده خواهی طرف مقابل که معمولا هم امریکا است آنچنان واکنشی هم نمیدهد و در اکثر مواقع سکوت می کند تا یا رهبر انقلاب واکنش دهد یا مجلش شورای اسلامی که این کمی ما را نیز نگران و دلواپس می کند.
ما هرگز قصد این را نداشتیم و نخواهیم داشت که خدای نا کرده تیم مذاکره کننده را خائن یا بی اهمیت به نظام بخوانیم ولی همیشه نگران و دلواپس بودیم که مبادا عزت ملت در این مذاکرات شکسته شود که این هم از دورویی دشمن است که قائدتا تیم مذاکره کننده و نماینده ملت و رهبر باید در مقابل این حیله ها کمی توجه و زیرکی بیشتری به خرج دهد. البته همواره نباید حیله ی دشمن را به داخل و نمایندگان داخل مرتبط کنیم چون در اکثر مواقع این زیاده خواهی طرف مقابل است که ما را دچار خطای محاسباتی میکند.
به هر حال همچنان مذاکرات در حال طی شدن هست و متاسفانه بعضی شروط دشمن را ما پذیرفتیم و ملت ایران در حال گذراندن این پیچ بزرگ و تاریخی است. رهبر انقلاب هم که قبلا و علنا مواضع و رهنمودهای خود را نسبت به مذاکرات تعیین کرده اند باز هم نسبت به زیاده خواهی های دشمن فرمودند اجازه نمیدهم و نفرمودند اجازه نمیدهیم و فرق یک" ی" خودش جای بحث های زیادی دارد و شامل پیام های بزرگی به همه. فقط ای کاش قبله اینکه رهبری انقلاب میگفتند اجازه نمی دهم و یک تنه جلوی زیاده خواهی ها ایستاد ما زود تر می ایستادیم تا کار به اینجا نمیکشید.
نکته مهم تر و مضحک این بود که پس از اعلام مواضع رهبر انقلاب درباره مصاحبه از دانشمندان هسته ای باز هم رسانه های اصلاح طلب شروع به بهره بردارب از این موضوع برای خود کردند و وانمود کردند که در دولت قبل هم از دانشمندان هسته ای مصاحبه یا بازجویی شده است که خود این حرف یعنی توهین به رهبر انقلاب، چون اگر قبلا هم شده پس چرا رهبر انقلاب قبلا واکنش نداده است و حالا در دولت اصلاح طلبان واکنش داده است. چنانچه این قضیه از طرف دولت قبل تکذیب شد ولی اگر چنین هم باشد قطعا شیوه ی مصاحبه فرق داشته است که رهبر انقلاب به این صراحت واکنش نشان دادند.
طبقه بندی: سیاســــی، 
برچسب ها: اجازه نمیدهیم، #اجازه_نمی_دهیم، تیم مذاکره کننده، مذاکرات هسته ای، اثبات، مواضع رهبری،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 9 خرداد 1394 توسط میلاد یوسفی

بالای صفحه