تبلیغات
پایگاه تحلیلی سیاسی اثبات

.
 

من با مذاکره کردن مخالف نیستم، من معتقدم باید دل را به نقطه های امید بخش حقیقی سپرد نه به نقطه های خیالی

در این چند مدت با بیان مشکلاتی که رهبر انقلاب از اقتصاد و فرهنگ و مطرح کردند خصوصا بحث فرهنگ که در چندی از سخنرانی رهبر انقلاب در دوران اولیه دولت یازدهم بیان کردند خیلی ها به فکر افتادند که این دو مشکل را حل کنند و سعی زیادی برای برطرف کردن این مباحث خصوصا فرهنگ کردند، خیلی ها واقعا کار کردند و خدا جوابشان را نیز میدهد و بعضی ها با انجام دادن چند همایش نمایشی به این دغدغه رهبری خاتمه دادند. در بحث فرهنگ جای کار مخصوصا در بین نوجوانان و جوانان بسیار زیاد است و متاسفانه ما از این بستر و زمینه استفاده نمیکنیم. بحث راهیان نور که الحمدالله در کشور به یک حرکت مثبت و جاافتاده  تبدیل شده است یک حرکت واقعی فرهنگی است که خصوصا در نوجوانان و جوانان بسیار موثر است. سفر راهیان نور دبیرستان ها و  دانشگاه ها برای آشنایی نوجوانان و جوانان با فضای جبهه، ایثار و جنگ یک حرکت رو به جلو در مسئله فرهنگ است.
شما اگر به سفر راهیان نور رفته باشد به راحتی میبینید جوانان و نوجوانی که در این سفر می آیند بسیار متحول از نظر روحی میشوند و این سفر را به عنوان یک سفر خاطر انگیز همواره در ذهن دارند.
بارها شبکه های خارجی و معاند با نظام جمهوری اسلامی با قبح شکنی و ارزش شکنی سفر معنوی راهیان نور و دلایل کذب خواستند که مردم از رفتن به این سفر ها جدا خودداری کنند که متاسفانه تا حدی هم موفق بودند. کار راهیان نور یک حرکت و بستر بسیار حساس است که با ایجاد یک مشکل میتوان تمام ارزش این سفر معنوی از بین برود. برای مثال حدود چند سال پیش که متاسفانه دو اتوبوس راهیان نور تصادف کردند و تعدادی از مسافرین آن کشته و زخمی شدند دشمن شدیدا از این فرصت استفاده کرد تا سعی کند ارزش این سفر معنوی را از بین ببرد.
طبقه بندی: شهدا، 
برچسب ها: راهیان نور، اثبات، میلاد یوسفی، راهیان نور جبهه،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 26 اردیبهشت 1394 توسط میلاد یوسفی

بالای صفحه