تبلیغات
پایگاه تحلیلی سیاسی اثبات

.
 

من با مذاکره کردن مخالف نیستم، من معتقدم باید دل را به نقطه های امید بخش حقیقی سپرد نه به نقطه های خیالی

در جمهوری اسلامی تنها شخص معتدل  در بین جناح های سیاسی حضرت آیت الله خامنه ای هستند. زیرا که تا به حال از ایشان ندیده ایم و نشنیده ایم که ایشان در سخنرانی های خود از جناح یا فرد مشخصی حمایت کنند و حتی در دوران بعد از انتخابات سال ۸۸ خیلی ها به رهبر معظم انقلاب گفتند که شما با حرف هایی که در سخنرانی قبل از انتخابات در کردستان زدید از یک نفر از کاندید ها حمایت کردید. در حالی که مقام معظم رهبری فقط شاخصه های یک رییس جمهور خوب را برای مردم گفتند. در جواب هم رهبر معظم انقلاب به آنان فرمودند: من فقط شاخصه های یک رییس جمهور خوب را به مردم گفتم تا مردم از حرف های من جمع بندی داشته باشند و نامزد خوب و اصلحی را برای انتخابات انتخاب کنند. همین طور افزودند: من هیچ گاه و هیچ وقت در دوران انتخابات از هیچ نامزدی حمایت نکردم و نمی کنم و حتی احدی از رای من با خبر نیست.

از نظر حقیر و خیلی های دیگر تنها شخص معتدل سیاسی و اعتدال گرا در جمهوری اسلامی یک نفر هستند و ایشان هم حضرت آیت الله خامنه رهبر معظم انقلاب هستند، پس اینکه بعضی از مسئولین کشوری از شعار اعتدال و معتدل گرا استفاده می کنند اشتباه است. البته شاید معتدل باشند اما در واقعیت معتدل ترین فرد جمهوری اسلامی فقط رهبر آن است.

رهبر انقلاب درسخنرانی هایشان هرگز از هیچ جناحی طرفداری یا حمایت نکرده اند و خودشان هم در زمان انتخابات 92 فرمودند هیچ کس حتی نزدیک ترین افراد به من هم از رای من خبر ندارند. و یا ایشان در انتصاباتشان همیشه اعتدال را رعایت کردند هیچ گاه فقط از یک حزب افراد را انتصاب نکردند. برای مثال ایشان محمدرضا عارف که شخصی اصلاح طلب هست را به شورای مصلحت نظام انتخاب کردند و همچنین سعید جلیلی که شخصی اصولگرا هست را هم به همین شورا انتخاب کردند.
طبقه بندی: ولایت فقیه، 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 18 آذر 1393 توسط میلاد یوسفی

بالای صفحه