تبلیغات
پایگاه تحلیلی سیاسی اثبات

.
 

من با مذاکره کردن مخالف نیستم، من معتقدم باید دل را به نقطه های امید بخش حقیقی سپرد نه به نقطه های خیالی
چند وقتیست که پس از جدی تر شدن مذاکرات هسته ای ایران و شش کشور غربی مسؤلان آمریکایی خصوصا تیم مذاکره کننده آمریکایی که با نمایندگان جمهوری اسلامی در مذاکرات هسته ای برخورد بیشتری دارند و قائدتا ملت هم آشنایی بیشتر با آن ها دارند برای رسیدن به اهداف خود مظلوم نمایی هایی را آغاز کردند که هدف آن ها ملت دلیر ایران است.
همانطور که رهبر معظم انقلاب در روز اول فروردین سال نود و چهار اعلام کردند این آمریکا است که به مذاکرات هسته ای نیاز دارد وگرنه برای جمهوری اسلامی خیلی فرقی نمیکند زیرا تحریم ها که فعلا ادامه دارد و فقط ایران غنی سازی هسته ای خود را افزایش می‌دهد و پلمپ نیروگاه ها هم باز میشود پس در نتیجه آمریکا است که به مذاکره با ایران نیاز دارد نه ایران. البته تحریم ها تاثیر بر زندگی مردم داشته است ولی آن تاثیر قابل انتظار را به حول قوه الهی نداشته است. 
دشمن و آمریکا با قدرت رسانه ای قوی که دارند این موضوع را به تیتر یک تمام اخبار ایران تبدیل کرده اند و ملت را منتظر نتیجه مذاکره کردند و متأسفانه مردم هم نگران نتیجه مذاکرات هستند به طوری که اگر مذاکرات به نتیجه نرسد مردم فکر میکنند که دیگر آسمان به زمین میرسد و تحریم ها کشور را فلج میکند درحالی که اصلا این طور نیست و فقط برای طرف دیگر مذاکره کننده مذاکره با ایران آنقدر حساس و حیاتی است و متاسفانه این جوسازی دشمن برای رسیدن به اهداف خودش است و این جوسازی منتها میشود به اینکه {برای مثال} رهبر انقلاب مخالف مذاکره باشند ولی برای جوسازی دشمن و مخالفت عده ای و ایجاد اختلاف بین دولت و ملت و رهبری از ابراز مخالفت با مذاکره چشم پوشی کنند. این همان خواسته و هدفی بود که دشمن از جوسازی رسانه ای خود میخواست و متاسفانه موفق هم شد.
یکی از همین جوسازی ها مظلوم نمایی مسؤلان آمریکایی در قبال ملت ایران است که اخیرا هم بازار داغی را پیداکرده است که بیشتر از هم از سوی دموکرات های آمریکا هست. برای مثال باراک اوباما رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا در پیام های نوروزی که خطاب به ملت ایران ترتیب داده است بسیار از صمیمیت بین ملت ایران و دولت آمریکا میگوید و یا برگزیده شدن فیلم جدایی نادر از سیمین در جشنواره فیلم اسکار که توسط همسر باراک اوباما جایزه اسکار به کارگردان ایرانی داده شد و یا پیام تسلیت جان کری وزیر خارجه آمریکا به حسین فریدون {دستیار ویژه رییس جمهور} و حسن روحانی{رییس جمهور} به مناسبت درگذشت والده محترمشان که با لحن بسیار خوب و صمیمی داده شد و اتفاقا حاشیه زیادی داشت و خبر آن هم در تمام جهان مخابره شد، خود یک نشانه مظلوم نمایی آمریکایی است که مردم فکر کنند واقعا دولت آمریکا دوستدار و خیرخواه ملت ایران است درحالی که این آمریکا همان آمریکایی است که کشتار های بی نظیری را در جهان رقم زده است و در هشت سال هزاران شهید را به بهانه جنگ با عراق رقم زد و هزاران جنایت دیگر که در طول تاریخ انجام داده است همه و همه برگ جنایت و باطل کننده این مظلوم نمایی ها است. امیدواریم که ملت و مسؤلان خصوصا تیم مذاکره کننده گول این مظلوم نمایی های آمریکا را نخورد و به صورت جدی تمام حقوق جمهوری اسلامی را بدون کم و کسر پس بگیرد البته تیم مذاکره کننده با توجه به سخنان رهبر انقلاب تیم دلسوز و شجاعی هستند و انشاالله ملت هم گول این مظلوم نمایی ها آمریکا نمی خورد و مثل همیشه با اطاعت از رهبری این پیچ خطرناک تاریخی را نیز پشت سر میگذارد. 
اما این مظلوم نمایی ها از بعد دیگری خبر خوبی هم به ما میدهد که دیگر آمریکا به بن بست رسیده است و آخرین کارهای خود را نیز انجام میدهد زیرا آمریکا گزینه های نظامی، تحریم، جنگ فرهنگی و ... را قبلا عملی کرده و به بن بست خورده است و این آخرین کارهای خود است که انشاءالله این مظلوم نمایی را با خود به گور میبرد.
طبقه بندی: سیاســــی، 
برچسب ها: اثبات، مذاکره با امریکا، پیام تسلیت جان کری به روحانی، میلاد یوسفی، مرگ بر امریکا، مذاکرات لوزان، مظلوم نمایی امریکایی،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 5 فروردین 1394 توسط میلاد یوسفی

بالای صفحه