تبلیغات
پایگاه تحلیلی سیاسی اثبات

.
 

من با مذاکره کردن مخالف نیستم، من معتقدم باید دل را به نقطه های امید بخش حقیقی سپرد نه به نقطه های خیالی
روزنامه های اصلاح طلب چند وقتیست که برای وزیر بدرد بخور دولت حسن روحانی مطالبی جالب مینویسند و چند روزیست که تیتر یک این چنین روزنامه ها این وزیر است. هر چند وزیر بر خلاف برخی دیگر از وزرا دولت اهل حاشیه نیست اما انگار بعضی جناح ها با مطبوعاتشان دوست داردند حاشیه درست کنند! 
دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت دولت یازدهم جمهوری اسلامی که اکنون با انجام برخی طرح ها به محبوب ترین و کاری ترین وزیر دولت معروف شده سوژه یک بعضی از روزنامه های طرفدار دولت شده است. متاسفانه جو بدی در کشور وجود دارد که هر فردی خالصانه در راه کشور به معنای واقعی کلمه و به تعبیر رهبر انقلاب جهاد کند او را نقشه کشیده ریاست جمهوری میدانند و آن شخص را گاهی فردی پوپولیسم یا عوام فریب می نامند. در حالی که برای اقتصاد ملت و رفاه مردم باید جهاد کرد و این جهاد را رهبر انقلاب به عهده مسئولین گذاشته است. جهادی که کمی از همان جهاد هشت ساله کم ندارد، فقط شکل و شمایلش تغییر کرده است. آیت الله خامنه ای از مسئولین جهاد می خواهد و برای پیشرفت کشور و رفاه ملت نیاز به مسئولان جهادگر داریم که حتی آماده شهادت در این راه نیز باشند، درست مانند دوران دفاع مقدس یا شاید جدی تر یا سخت تر. اگر ما رزمنده جان بر کف نداشتیم که اکنون امنیت و قدرت نیز نداشتیم، پس برای داشتن اقتصاد قوی و کشوری پیشرفته ما نیاز به مسئولان جان بر کف داریم.  
ما در این مطلب بیشتر قصد داشتیم وظیفه مسئولان را در قبال ملت که رهبر انقلاب تعیین کرده است را بیان کنیم و برای مثال وزیر بهداشت این دولت را مطرح کردیم زیرا کارها و طرح هایی که ما از ایشان دیدیم به عدالت نزدیک بود و برای رفاه قشرمظلوم میکوشید و الحمدالله تا الآن هم موفق بودند. البته در کنار این موضوع ها مخالفت ها را هم دیدیم که سعی میکردند به دلیل به خطر افتادن منافع شخصی خودشان، جلوی این کارها سنگ اندازی کنند. اگر تمام مسئولان کشور هم به معنای واقعی جهاد میکردند ما هم اکنون بسیاری از مشکلات اقتصادی و رفاهی برای مردم نداشتیم.
طبقه بندی: اقتصــــــادی،  سیاســــی، 
برچسب ها: وزیر بهداشت، دکتر هاشمی، دکتر قاضی زاده، وزیر جهادی، مسئول جهادی، اثبات، میلاد یوسفی،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 24 اسفند 1393 توسط میلاد یوسفی

بالای صفحه