تبلیغات
پایگاه تحلیلی سیاسی اثبات

.
 

من با مذاکره کردن مخالف نیستم، من معتقدم باید دل را به نقطه های امید بخش حقیقی سپرد نه به نقطه های خیالی

در بخش قبلی مطالبی مفصل درباره عدم برداشته شدن همه تحریم ها با توافق  جامع به عرض رساندیم. در این پست قصد داریم روی این موضوع صحبت کنیم که هدف اصلی امریکا از نشستن بر سر میز مذارکره ،حل وفصل مسئله هسته ای نیست. امریکا سرسخت ترین و مهم ترین و مغرض ترین دشمن  ملت ایران محسوب می شود. باید  تعجب کرد که چرا ملت ایران در برهه ای از زمان این مطلب با اهمیت را فراموش می کند.  هدف اصلی امریکا در مذاکرات جاری این نخواهد بود که ایران صنعت هسته ای را متوقف کند البته اگر از دستش بربیایید حتما این کار را خواهد کرد.{همان گونه که اوباما گفته بود اگر توانایی داشتم دوست داشتم تمام پیچ و مهره هایی تاسسیات هسته ای ایران را باز کنم، ولی هم اکنون این امر ممکن نیست.}

از شما سوالی دارم ، آیا امریکا با دانشمندان صنعت هسته ما دشمن است؟ یا با رهبر انقلاب دشمن است یا با ملت ایران دشمن است که این گونه مغرضانه سخن میگوید؟ میزان دشمن امریکا با هرکدام از مواردم نام برد به چه قدار است؟ در جواب باید گفت امریکا با تمام موارد بالا دشمن است اما اصلی ترین مانع امریکا برای پیاده سازی اهداف استکباری خود، ملت ایران است. او ملت ایران را بزرگترین سد در راه استقرار  تکبر خود می دانند. به همین دلیل است که  ملت ایران از دیدگاه امریکا مبغوضترین و دشمن ترین ملت ها هستند. حال چرا؟ در جواب نظر ما این است که، چون هنوز خدا در قلب این ملت نمرده است. خدا در قلب ملت ایران زنده است. و دشمنی امریکا با ملت ایران به خاطر اعتقاد به خداست. این مقدمه اول.

مقدمه دوم . در هفت قسمت قبل تمام مباحث را توضبح دادیم وبیان کردیم که با مذاکرات تحریم ها برداشته نمی شود،مذاکرات برد-برد از ریشه غلط است. اهداف امربکا و ایران هم از مذاکرات گفتیم. حال بیان میکنیم که امریکا با مذاکره عزت و غیرت ملت ایران را نشانه رفته است. بر مبنای آنچه در مباحث قبل گفتیم آمریکا مسئله هسته ای را بهانه قرار داده تا ریشه اسلام  را در این مملکت را بخشکاند. شیطان بزرگ می خواهد در قالب مسئله هسته اعتقاد مردم را سست کند. یعنی هدف امریکا این است که با تحریم اقتصادی مردم را به ستوه بیاورد  وبا اشکالاتی که در خرید نفت و گاز گشت پول نفت در سیستم بانکی ایجاد کرده، زندگی ملت ایران را فلج کند که بعد  آن ،ملت از فشار تحریم مجبور به مذاکره با امریکا بشود ودر سر میز مذارکره امریکا به ایران بگویید دست از توسعه صنعت هسته ای و پیشرفت در این زمینه بردارد و ایران هم چون به دنبال رفع تحریم است خواسته امریکا را قبول کند ولی بنا بر ادامه ای که در قسمت  های قبل بیان شده ، ایران حتی اگر برنامه برنامه هسته ای خود را بنا بر نظر امریکا تماما از پایه واساس  جمع و نابود کند امریکا هیچ وقت تمام تحریم ها را برنمی دارد. امریکا می خواد با حربه تحریم اول سیستم هسته ای ما را منحل کند بعد بگویید  شما موشک دارید -قسمتی از تحریم ها به خاطر موشک است-  و ایران هم پپذیرد تمام موشک ها خود را نابود کند دوباره امریکا بگویید این کم است ، دست از مقابله با داعش بردارید  از حزب الله لبنان حمایت نکنید در نهایت حجاب را از سر زنان بردارید مساجد را تخریب کنید دین رسمی ایران را به مسیحیت تغییر بدهید ، مثل مردم امریکا برهنه در خیابان ها رفت و آمد کنید.

 این ها یی که ذکر کردیم همه و همه اهداف اصلی امریکا از مذکرات هسته است .

 دوستان شما در وبلاگ اثبات با هرکسی که مایل بود در این زمینه بحث کنید و ما اثبات کنیم که هدف امریکا از مذاکرت هم آن مواردی است که بیان کردیم نه فقط مسئله هسته ای. اما اگر کسی از دوستان مطالب قبل مارا بخواند به این نتیجه می رسد.






طبقه بندی: سیاســــی،  سلسله مباحث مذاکره با شیـــــطان، 
برچسب ها: سللسه مباحث مذاکره با شیطان، اثبات،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 3 اسفند 1393 توسط میلاد یوسفی

بالای صفحه