تبلیغات
پایگاه تحلیلی سیاسی اثبات

.
 

من با مذاکره کردن مخالف نیستم، من معتقدم باید دل را به نقطه های امید بخش حقیقی سپرد نه به نقطه های خیالی
امروز حسن روحانی ریاست جمهور جمهوری اسلامی در مراسم روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی ایران باز هم این داستان انتقاد از منتقدین را ادامه داد. انگار که نمی خواد آقای روحانی این داستان را تمام کند. و هر چند وقت یکبار از یکی از صفات منتقدین دولت رونمایی میکند و این بار از صفت جدید تازه به دوران رسیده ها رونمایی کرد. این درحالیست که ایشان هر چند وقت یکبار به منتقدین یک صفت تازه میدهد و جالب تر این است که همیشه دولت تدبیر و امید می گوید ما از نقد سازنده استقبال می کنیم. اما در عمل که ما چیزی ندیده ایم و ظاهرا نخواهیم دید و بیشتر این جمله برای دولت شعاری شده که هر چند وقت بکبار پس از رونمایی از صفت جدید برای منتقدین بازگو می کند.
اما حسن روحانی در دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: یک عده تازه به دوران رسیده که البته ما به  آنها هم احترام می گذاریم، نمی خواهد اینقدر نسبت به آینده و ارزشهای انقلاب و ارزشهای اسلام دل‌نگران باشند.این جمله را رییس جمهور درحالی گفتند که به واقع فقط به راحتی می توان دو اشکال از آن گرفت. اول اینکه حسن روحانی گفت ما به تازه به دوران رسیده ها(منتقدین دولت) احترام می گذاریم و در قبل و بعد این جمله دو صفت بد را به منتقدین مچسبد که معنی احترام شما را هم میرساند. اما دومی اینکه آقای روحانی اگر همین دلنگران ها یا به تعبیر شما تازه به دوران رسیده ها نگران ارزش های اسلام و انقلاب نباشند که دیگر چیزی از ارزش ها انقلاب باقی نمیماند. حتما آقای علی جنتی می خواهد نگران ارزش های انقلاب باشد.
در این چندباری که رییس دولت از صفات منتقدین رونمایی کردند معنی اعتدال را هم فهمیدیم. واقعا اعتدال یعنی اینکه هر چند وقت یکبار شما به منتقدین دولت توهین کنید!؟ قطعا معنی اعتدال این نیست.
اما در آخر سخن رهبر انقلاب را فراموش نکنیم که ایشان فرمودند نباید با شعار اعتدال نیروهای انقلابی را کنار بگذاریم.


و این داستان ادامه دارد...
طبقه بندی: سیاســــی، 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 16 آذر 1393 توسط میلاد یوسفی

بالای صفحه