تبلیغات
پایگاه تحلیلی سیاسی اثبات

.
 

من با مذاکره کردن مخالف نیستم، من معتقدم باید دل را به نقطه های امید بخش حقیقی سپرد نه به نقطه های خیالی
قطعا، یقینا و بدون شک یکی از عوامل مهم ایجاد امنیت در کشور ارگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است. نهادی که از اوایل شکل گیری انقلاب اسلامی با اخلاص و بدون ریا و با به کارگیری یارانی مخلص و متعهد همیشه مانع رسیدن اجنبی ها به کشور شده است. نهادی که حالا نه تنها فقط در ایران بلکه در تمام منطقه به یک مرکز استراتژیکی مهم شناخته میشود و حالا خیلی از تصمیم گیری های منطقه را سپاه پاسداران انقلاب اسلامی میگیرد، همچنین این نهاد به یکی از مراکز اساسی ایجاد امنیت در منطقه تبدیل شده است. اگر بازهم بخواهیم از خدمات مهم سپاه پاسداران به نظام بگوییم باید هزاران سطر دیگر بنویسیم پس فکر میکنم همین قدر برای بحث ما کافی باشد.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همواره مورد هجمه شدید دشمنان این مرز و بوم قرار گرفته است و همیشه مورد هجوم بدخواهوان اسلام و مسلمین قرار گرفته است و البته این نکته خبر از کارهای درست سپاه پاسداران میدهد زیرا امام راحل فرمودند"هر وقت دشمنان از کار شما ناراحت شدند بدانید کارتان صحیح بوده است. " 
در اینکه سپاه پاسداران کار خود را به درستی انجام داده است که شکی نیست ، اما جای قابل تامل اینجاست که چرا آقای رییس جمهور هم، با دشمنان انقلاب اسلامی هم صدا شده است و چند باری در سخنان خود سپاه پاسداران را مورد هجمه خود قرار داد. چندین بار هم با بیان اینکه فساد در سپاه وجود دارد، خواستار کاهش قدرت سپاه در نظام شد. اولا که از آقای روحانی و جایگاه رییس جمهور بعید است که با دانستن جایگاه سپاه پاسداران در منطقه، بازهم صحبت های این چنینی بکند. دوما اینکه آقای رییس جمهور این همه امنیت را مدیون همین سپاه پاسداران هستیم، اگر این چنین نهادی نبود که شما نمیتوانستی به راحتی به این شهر و آن شهر سفر کنی و بر علیه سپاه پاسداران صحبت کنی. سوما اینکه نکته قابل تامل اینجاست که رییس جمهور و منتخب این مملکت چرا باید با دشمنان این مملکت هم صدا شود و یک نظر داشته باشد.
البته منظور ما این نیست که سپاه پاسداران به تنهایی سبب ایجاد امنیت در کشور است، بلکه سپاه پاسداران به کمک ارتش مقتدر جمهوری اسلامی، نیروی انتظامی، سربازان امام زمان وزارت اطلاعات و دیگر ارگان های نظامی و البته مردم توانسته امنیت کشور را تامین کند و با ید واحد توانستند امنیت کشور را برقرار سازند.
امام خمینی(ره):من از سپاه راضی هستم و به هیچ ‏وجه نظرم از شما {پاسداران} برنمی‏گردد. اگر سپاه نبود، كشور هم نبود. من سپاه پاسداران را بسیار عزیز و گرامی می‏دارم. 
رهبر معظم انقلاب:سپاه پاسداران نور چشم و عضو اصلی انقلاب است، چرا كه از بطن انقلاب روییده، رشد كرده و رو به كمال است.
طبقه بندی: سیاســــی، 
برچسب ها: حمله به سپاه، انتقاد روحانی از سپاه، همایش مبارزه با فساد، میلاد یوسفی، ید واحد، سپاه+رییس جمهور،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 2 بهمن 1393 توسط میلاد یوسفی

بالای صفحه