تبلیغات
پایگاه تحلیلی سیاسی اثبات

.
 

من با مذاکره کردن مخالف نیستم، من معتقدم باید دل را به نقطه های امید بخش حقیقی سپرد نه به نقطه های خیالی
پس از چند سال فعالیت در فضای مجازی و جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی حالا به این نتیجه رسیدیم که بتوانیم که با یک وبلاگ ساده تحلیل های خود را مخاطبین برسانیم، به همین منظور پایگاه تحلیلی سیاسی اثبات را تاسیس کردیم که رزمنده ی کوچکی در این جبهه ی بزرگ باشیم. یکی از اهداف بزرگ ما برای تاسیس وبلاگ ابتدا روشنگری و سپس تحلیل های واقعی تحولات سیاسی، فرهنگی و اجتماعی است. البته لازم به ذکر است تحلیلی را منتشر می کنیم که همراه با واقعیت بر حسب ولایتمداری باشد. همچنین باز هم لازم به ذکر است که محتوا و مطالب وبلاگ کاملا دستنویس و نوشته ی گروه وبلاگ است و انتشار مطالب وبلاگ با ذکر منبع مجاز میباشد.
اما دلیل انتخاب نام اثبات برای وبلاگ این است که ما سعی می کنیم هر تحلیلی که مینویسیم ثابت شده و یا اثبات شده باشد یا به قولی محتوای کلی وبلاگ بر حسب اثبات است.
ای کاش لیاقت این را داشتیم که بگوییم هدف از تاسیس وبلاگ ادامه دادن راه شهداست اما سعی می کنیم گوشه ای از دینی که به شهدا داریم با روشنگری مردم جبران کنیم. انشاالله که شهدا و رزمندگان جبهه فرهنگی ما را یاری کنند تا بتوانیم به کمترین شکل هم که شده است یار ولایت فقیه باشیم.
و در آخر هم یادی کنیم از شهید سید اهل قلم آقا سید مرتضی آوینی که آغاز کننده این جهاد بود.
و کلام اخر..
"هر که می خواهد مارا بشناسد داستان کربلا را بخواند" سید مرتضی آوینی
یا علی
نوشته شده در تاریخ شنبه 15 آذر 1393 توسط میلاد یوسفی

بالای صفحه