تبلیغات
پایگاه تحلیلی سیاسی اثبات

.
 

من با مذاکره کردن مخالف نیستم، من معتقدم باید دل را به نقطه های امید بخش حقیقی سپرد نه به نقطه های خیالی
امروز علی مطهری در نطق خود در مجلس بازهم به موضوع قدیمی رفع حصر سران فتنه پرداخت که موجب اعتراض شدید نمایندگان {انقلابی} مجلس شد. 
او در نطق خود علاوه بر چند اعتراض بی جهت، به موضوع حساسی که تکلیف کاملا مشخصی دارد پرداخت و خواستار رفع حصر سران فتنه شد. این در حالی است که قبلا تکلیف این موضوع مشخص شده است و البته اگر هم نشده باشد مربوط به علی مطهری نمی شود بلکه ارگان های مربوطه از جمله قوه قضایه و شورای عالی امنیت ملی در این باره تصمیم گیری قاطع کنند. در ضمن علی مطهری با حرف های خود باعث متشنج شدن نظم مجلش شورای اسلامی شد.حرف ایشان درباره رفع حصر کاملا مشخص شده بوده و در واقع او هدفی جز زنده کردن چنین مسائلی ندارد. همچنین اصلاح طلبان برای شکست در صحنه های متعدد می خواهند با بزرگ جلوه دادن چنین مسائل مشخص شده از حمایت کردن {ضد انقلاب} بی نصیب نمانند که یکی از این ها نمونه اش علی مطهری است. 
جالب اینجاست که علی مطهری در نطق خود گفت من خودم میل شخصی به آقایان موسوی و کروبی ندارم و به آقای محسن رضایی رای دادم. از این حرف ایشان می توان نتیجه گرفت او هدفی جز مخالفت با سیاست های نظام ندارند.
همچنین علی مطهری برای کم جلوه دادن روز یوم الله نهم دی گفت:" روز نه دی یوم الله نیست بلکه یوم الشیطان است!" این سخن خودش برای اینکه اثبات کنیم حرف های علی مطهری با منافقین و ضد انقلاب یکی هست کافیست. به علاوه ی این این سخن یعنی بی احترامی صریح به سخنان رهبر انقلاب و مردم. رهبر انقلاب درباره ی روز نهم دی می فرمایند:  روز نُه دى جزو ایام‏اللَّه ها به معنى حقیقى کلمه بود. قضاوت با شماست. هر کس میتوند فرق سخنان رهبری و نطق علی مطهری را تشخیص دهد. وقتی از بعدی دیگر هم ببینیم میتوان تشخیص داد که علی مطهری به خروش ملت عظیم ایران در روز نهم دی دهن کجی کرده است و خروش ملت را بی اساس و یوم الشیطان خوانده است.
در ضمن آقای علی مطهری چند وقتیست در مجلس نشسته اند هر از چندگاهی یک نامه به اشخاص سیاسی کشور مینویسند و فقط کارشان شده نامه نوشتن به سران کشور. این مردم بودند که به احترام پدر بزرگوارشان به او رای دادند اما غافل از اینکه ایشان عمار زاده است و خود یک عمار نیست. همچنین باز هم به احترام پدر بزرگوارشان که زحمات زیادی برای این انقلاب کشیده اند است که او هنوز هم میتواند در مجلس بماند و... وگرنه با پشتکار خوبی که ایشان در تهمت زدن به اشخاص دارند می توان متوجه شد که... . 
در کل می توان نتیجه گرفت که صحبت های علی مطهری در روز یکشنبه یک بی ادبی هم به نظام، هم به مردم، هم به رهبر انقلاب و هم نمایندگان مجلس و هم به... بوده است و با عذر خواهی او هم نمیتوان از این بی ادبی گذشت کرد.

آرشیو پیشنهادی اثبات درباره رفع حصر سران فتنه: esbaat.ir/post/29
طبقه بندی: سیاســــی، 
برچسب ها: علی مطهری، علی مطهری در مجلس، عمار زاده، رفع حصر، میلاد یوسفی،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 21 دی 1393 توسط میلاد یوسفی

بالای صفحه