تبلیغات
پایگاه تحلیلی سیاسی اثبات

.
 

من با مذاکره کردن مخالف نیستم، من معتقدم باید دل را به نقطه های امید بخش حقیقی سپرد نه به نقطه های خیالی

چند روزه پیش بود رییس قوه قضاییه در  جلسه مجمع عالی سران قضایی اعلام کرد حصر سران فتنه کاملا قانونی و براساس مصوبه شورای امنیت ملی است. پس چرا یک عده در کشور هستند که هنوز با حصر و محاکه کردن سران فقته مخالفند و آنها را مجرم نمی دانند.

بزرگترین خطای سران فتنه این بود که یک مطالبه انتخاباتی را تبدیل کردند به جنگ با نظام اسلامی . این چیز  کمی نیست. وقتی تمام شبکه ماهواری معاند با ایران به حمایت از نامزد مورد نظر برخواستند ، وقتی تمام خواننده ها و رقاصه های فراری ضد انقلاب مقیم خارج از ایشان حمایت کردند چرا ایشان بیزاری خود را از حمایت این دسته از دشمانان اعلام نکرد( از تمام آنها فیلم مستند موجود است.)

وقتی در خیابان ها  مردم فریاذ  می زدند مرگ بر {امام} خامنه ای و مرگ بر اصل ولایت فقیه چرا نامزد بازنده در بیانه هایی که صادر میکرد ننوشت که ما با ولایت و رهبر انقلاب دشمنی نداریم!؟

چرا وقتی در روز قدس به نفع رژیم غاصب صهیونیسم شعار نه غزه نه لبنان سر میدادند چرا ایشان در بیانیه های خود بیزاری خود را از این شعار اعلام نکرند. حمایت از فلسطین جزء سیایت های کلی نظام و قانون اساسی است. اگر ایشان این شعار را از سوی طرف داران خود تکذیب نکردند پس این بدان معناست که قانون اساسی رادر این زمینه قبول ندارند. چون شعار نه غزه نه لبنان برای کشور خطر امنیت ملی داشت!؟

چرا وقتی  طرفداران ایشان شعار جمهوری ایرانی سرداند . ایشان بر خلاف این شعار ضد امنیت ملی موضع صریح نگرفت!؟

وقتی رهبر انقلاب در روز 29 خرداد 88 در نماز جمعه  از همه نامزد ها از جمله میرحسین موسوی خواست که به این تنش خاتمه بدند چرا حرف رهبری را زیر پا گذاشت و باز بر حرف خود پافشاری کرد. این یعنی زیر پا گذاشتن اصل ولایت فقیه در قانون اساسی .

 مهندس میر حسین موسوی دوساعت مانده به پایان انتخابات زمانی که هنوز صندوق باز نشده، جلوی دوربین آمد و گقت من پیروز انتخابات آیا این کار او برخلاف صریح قانون نبود؟

از تمام موارد بالا می توان نتیجه گرفت که نامزد بازنده انتخابات 88 در برهه از زمان فانون اساسی و سیاست های کلی کشورش را زیر پاگذاشت. و این اتهام بزرگی است چون برای کشور خطر امنیت ملی به همراه دارد .حال قضاوت با شما!


برچسب ها: حصر، سران فتنه، دشمنان اسلام، 88، فتنه 88،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 14 دی 1393 توسط افسر جنگ نرم

بالای صفحه