تبلیغات
پایگاه تحلیلی سیاسی اثبات

.
 

من با مذاکره کردن مخالف نیستم، من معتقدم باید دل را به نقطه های امید بخش حقیقی سپرد نه به نقطه های خیالی
داستان از آنجایی شروع شد که دو تن از نامزدهای ریاست جمهوری سال 88 در شعار های تبلیغاتی خود، شعارهایی می دادند که با اساس نظام جمهوری اسلامی در تناقض بود. اما ماجرا وقتی از ابهام درآمد که آن دو نفر که نامزد رییس جمهوری بودند رای نیاوردند و نتوانستند اعتماد اکثریت ملت را به خود جلب کنند سپس به جای اینکه به نامزد پیروز تبریک گویند به صراحت میان خبرنگاران امدند و گفتند تقلب شده است و ملت باید حقشان را ازنظام بگیرند و خیلی از طرفداران بزرگ آنان نیز گفتند باید تظاهرات بکنند مردم یا به قول خودشان بریزند بیرون... . چند روزی اغتشاش کردند، آتش زدند، کتک زدند، امنیت را صلب کردند، بی حرمتی کردند ئ هزاران هزار کار خلاف دیگر... . 
اما قبل از همه ی این اتفاقات رهبر معظم انقلاب که مصلحت نظام را به خوبی می دانستند پس از اعلام شمارش اراء ، دستور دادند شورای نگهبان زمان پذیرش شکایات را یک هفته افزایش بدهند و یا می توان گفت رهبر انقلاب به طور غیر مستقیم به دو نامزد شکست خورده گفتند که هر شکایتی که دارید به شورای نگهبان بکنید اما متاسفانه...
در هرصورت این اغتشاشات اتفاق افتاد و از همه بدتر روز عاشورای حسینی که اکثریت ملیت در حال تجدید بیعت با حسین بن علی علیه السلام بودند یک عده بی بصیرت حرمت روز عاشورا را نیز نگه نداشتند و در این روز مقدس حرمت شکنی کردند. شاید می شد قبل از این ها این اغتشاشات قابل بخشش باشد(آن هم در حد یک درصد) اما پس از این حرمت شکنی ملت با بصیرت ایران در یک روز غیر تعطیل و در حرکتی کاملا خودجوش نشان دادند که دیگر بی حرمتی کافیست... .
آنها آمده بودند تا نشان دهند نه امام زمانشان تنهاست، نه نایب امام زمانشان تنهاست و نه امام حسین بن علی تنهاست. خیلی زود ملت خوشحالی آن طرف مرزها را ساکت کردند، البته بازهم این راهیپیمایی عظیم در رسانه های خارجی فیلتر شد اما آنقدر عظمت آن زیاد بود که علی رغم فیلتر آن ها بازهم خبر آن به گوش جهانیان رسید. 
خاتمه فتنه گری و اغتشاش هم در همین روز حماسی بود و دیگر پس از این جواب دندان شکن دیگر نه خبری از فتنه و نه خبری از حمایت غرب از فتنه گر ها بود و تمام قضیه ی فتنه در همین روز تمام شد و پرونده اش بسته شد. خیلی مهم است که یک ملت به صورت خودجوش و جهادی در یک روز کاری بدون تبلیغات قبلی پابه خیابان ها بگذارند و تو دهنی بزرگی به فتنه گران و غرب بزنند این نشان دهنده ی این هم هست که هر وقت نظام در خطر می باشد ملت از کارهای خود میزنند و در راهیپیمایی ها شرکت می کنند. 
جالب است بدانید آنقدر حماسه ی نهم دی موج گسترده ای داشت بر روی غرب که گاهی اوقات اتاق های فکر غرب تراژدی و پروژه ای جدید برای زنده کردن فتنه دارند همانند همین رفع حصر عوامل فتنه که چند وقتیست سایت ها بیگانه و متاسفانه بعضی روزنامه های اصلاح طلب به آن دامن می زندد است که باز هم با یادآوری حماسه نه دی همه نقشه های آنان را نقش بر آب میکند. 
درباره ی رفع حصر عوامل فتنه هم که چند وقتیست تیتر یک بعضی سایت ها و روزنامه ها شده است اگر بخوام نظرم را بگویم باید خدمت شما عرض کنم که اولا گناه عوامل فتنه گناهی نابخشودنی است و هرگز نباید از آن چشم پوشی کرد ثانیا این که نظام دباره ی جرم عوامل فتنه تا همینجا هم به دلایلی که بازهم مصلحت نظام در آن دیده میشد کوتاه آمد و لی بازهم کرکسان آن طرف مرز فتنه انگیزی می کنند و میخواهند آنان آزاد شوند. در ضمن اگر واقعا حکم جرم فتنه گران اجرا میشد هم اکنون خیلی های دیگر هم باید در حصر بودند. البته بیان این نکته به این معنی نیست که نظام مقدس مجهوری اسلامی از قانون کوتاه امده است و عدالت را رعایت نکرده است بلکه منظور ما این است که اگر گذشتی هم اتفاق افتاده در آن قطعا مصلحت نظام دیده میشده است.

پ.ن1: باز هم ما را نظرات خود بهره مند فرمایید. با تشکر  که وقت خود را به ما اختصاص دادید.    
پ.ن: انشاالله به کمک دوستان در حال نوشتن و آماده کردن دو مطلب دیگر با مضمون نه دی هستیم.
طبقه بندی: سیاســــی،  ولایت فقیه، 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 2 دی 1393 توسط میلاد یوسفی

بالای صفحه