تبلیغات
پایگاه تحلیلی سیاسی اثبات

.
 

من با مذاکره کردن مخالف نیستم، من معتقدم باید دل را به نقطه های امید بخش حقیقی سپرد نه به نقطه های خیالی
هر چند وقت یکبار اتفاقی خشن در دنیا می افتد که اذهان عمومی را تحت فشار قرار میدهد، یکبار گروگان گیری، یکبار انفجار، یکبار ظهور یک گروه تروریستی و... .
دیروز در پایتخت تجاری، اقتصادی و توریستی استرالیا، سیدنی یک گروگان گیری خشن اتفاق افتاد. قطعا هر دینی با گروگان گیری و جنگ و خون و خونریزی مخالف است. اما چرا جدیدا هر چنین اتفاقی که اذهان عمومی را نسبت به آن حساس میسازد در جهان رخ میدهد به نام اسلام و گاهی ایران تمام میکنند!؟
نمونه هایی از این تحولات متاسفانه زیاد رخ میدهد. از طالبان و حادثه یازدهم سپتامبر گرفته تا ظهور گروهک های افراطی داعش و بوکوحرام و یا همین گروگان گیری اخیر شهر سیدنی.
این مثال هایی که زده شد ظاهرا همه به اسلام ربط دارد. این پروژه ی جدید غرب هست که برای اسلام هراسی اغاز شده است.پروژه ای که سال ها در اتاق فکر سازمان های اطلاعاتی موساد، ام آی سیکس و سی آی ای روی آن کار شده است. برای مثل گروهک تروریستی و افراطی داعش یا به قول خودشان دولت اسلامی عراق و شام که گروه ظالم هستند روی نماد یا پرچم آن ها شعار های معروف اسلام است. شعاری که مربوط به زیبا ترین و بهترین وکاملترین دین جهان است، دینی که در آن دوستی و محبت بسیار سفارش شده و از ظلم و ستم و خون و خونریزی پرهیز شده است. اما دقیقا هدف این پروژه ی جدید بد رساندن مفهوم اسلام است و بد ساختن اسلام در ذهن مردم است. یا در همین گروگان گیری شهر سیدنی پرچمی با شعار اسلام مشابه پرچم داعش نشان داده شده بود. همچنین پس از پایان گروگان گیری پلیس سیدنی اعلام کرد که فرد گروگان ایرانی بود است، اما چرا پس از کشته شدن گروگان اعلام شد که گروگان گیر ایرانی بوده است!؟ دلیل همه این تحت فشار گذاشتن  اذهان عمومی و رساندن مفهوم خودشان قدرت رسانه ای آنان است که با داشتن چنین قدرتی پروژه را کامل میکنند.
این بحث ها همه با جنگ روانی و جنگ نرم ارتباط زیادی دارند. معمولا چنین پروژه هایی دو قسمت دارد، اولی ایجاد حادثه است و دومی بزرگ کردن این خبر توسط رسانه های آنان است و اینجاست که اذهان عمومی تحت فشار کذب های خودشان قرار میگیرد و مردم ذهینیتی که درباره اسلام دارند یک ذهنیت بد میشود.
حالا غرب از این راه جنگ روانی وارد شده است و با کمک رسانه های خود میتواند روی افکار اشخاص کار کند.

پ ن:بازهم منتظر نظرات شما هستیم...
طبقه بندی: سیاســــی، 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 25 آذر 1393 توسط میلاد یوسفی

بالای صفحه