تبلیغات
پایگاه تحلیلی سیاسی اثبات

.
 

من با مذاکره کردن مخالف نیستم، من معتقدم باید دل را به نقطه های امید بخش حقیقی سپرد نه به نقطه های خیالی
بارها از زبان شخص رهبر انقلاب شنیده ایم که اسراییل به زودی نابود خواهد شد، و خیلی از کارشناسان سیاسی و امنیتی جهان به این موضوع اعتقاد دارند. اما شاید محاسبات روی کاغذ از پیروزی رژیم صهیونیستی خبر دهد چون تمام غرب و ابرقدرت های جهانی از قبیل امریکا، انگلیس، اتحادیه ی اروپا و ... از رژیم غاصب صهیونیسنی حمایت میکنند. ولی با قدرت های نوظهوری چون جمهوری اسلامی، حزب الله لبنان و جبهه مقاومت به زودی ورق برخواهد گشت.
حزب الله لبنان که میتوان مثال خوبی برای مقابله با اسراییل باشد، یک حزبی است که به دولت لبنان و ... وابسته نیست اما تمام تصمیم گیری های کشور لبنان ، جبهه مقاومت و حتی بارها منطقه خاورمیانه و حتی جهان در دست حزب الله لبنان است. حزب  یا گروهی که توانست اسراییل  را شکست دهد. حزبی که به تنهایی با اسراییلی که از تمام غرب و ابرقدرت های جهان پشتبیانی میشود، ایستاد . اینجا است که میتوان به قدرت جمهوری اسلامی و جبهه ی مقاومت که به رهبری ایران تشکیل شده است پی برد.
همچنین روز به روز از گوشه کناره های جهان خبر حمایت کشورها و رسمیت شناختن فلسطین به گوش میرسد.مردم کشور های جهان حتی کشورهایی که در قلب اروپا و غرب زندگی میکنند، روز به روز ضد جنایات و کشتارهای اسراییل تجمع و تظاهرات میکنند. حتی سران  برخی از کشورها  در صحن سازمان ملل متحد ضد اسراییل صحبت میکنند و از جبهه مقاومت حمایت میکنند. این مثال ها که زده شد همه و همه فقط از یک مسئله روایت میکند و آن هم نابودی زودهنگام رژیم غاصب صهیونیستی است.
بارها رهبر معظم انقلاب به این نکته اشاره کردند و نوید نابودی اسراییل را دادند و حتی این قضیه را به مذاکرات ایران و پنج بعلاوه یک ربط دادند. بارها هیات مذاکره کننده امریکایی از امنیت اسراییل به عنوان یکی از دستاورد های مهم مذاکرات سخن میگفت اما رهبر انقلاب نکته ای را ذکر کردند که تمام معادلاتی که مربوط به امنیت اسراییل میشد را بهم ریختند و فرمودند قطعا اسراییل روز به روز نا امن تر خواهد و چه توافق هسته ای بشود و چه نشود امنیت اسراییل را تامین نخواهد کرد.
پس انشاالله به زودی شاهد نابودی اسراییل خواهیم شد...

پ.ن:منتظر نظرات شما دوستان در این رابطه هستیم.
طبقه بندی: ولایت فقیه،  سیاســــی، 
برچسب ها: اسراییل، رژیم صهیونیستی، نابودی، نابودی زود هنگام،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 22 آذر 1393 توسط میلاد یوسفی

بالای صفحه